Als Mieter anmelden Als Besitzer anmelden Als Firma anmelden
Karel B
97%
Karel B.
Neighborhood hero
Experienced host
Prag
Neighborhood hero
Experienced host
Porträt anzeigen


Bewertungen

Gesamtbewertung des Besitzers
Leoni T.
Leoni T.
Vor vor einem Monat
Everything was Fine, Karel and Lucie are super nice! Thank you so much.
Tobias M.
Tobias M.
Vor vor einem Monat
Everything was perfect and Karel and Lucy were very nice and really helpful at all times. Can absolutely recommend.
Fast internet, calm neighborhood, good connections to public transportation.
default avatar
Pavlína V.
Vor vor 2 Monaten
Spokojenost
Eleftheria K.
Eleftheria K.
Vor vor 4 Monaten
We had an excellent stay!
Alberto F.
Alberto F.
Vor vor 6 Monaten
Karel, his wife and also his staff are great people, they are very kind and also speak an excellent English. They are very cooperative and they help you a lot if needed.
The apartment was full of the necessary stuff and very cozy, also is plenty of amenities :) I liked a lot.
The position also is top, my apartment in Nusle was very near tram stops, 15 min to city center and 10 minutes from arkady pankratz commercial center!
Super recommend! :)
default avatar
Martina S.
Vor vor 11 Monaten
Karel was always ready to help if needed with very fast reaction. Place is totally comfortable, peaceful and fit for one person or a couple. I highly recommend it to anyone!
Thank you Karel for the opportunity!
Alberto G.
Alberto G.
Vor vor einem Jahr
The apartment is very well located, with easy access to the city center and supermarkets. The area is very quiet. We had everything we needed in the apartment
BULTEZ P.
BULTEZ P.
Vor vor einem Jahr
A great place to live ! My wife and i had firstly a flat in the center but the landlord was as weird as his flat so we left for Karel's studio ! What a nice surprise we had. Everything was clean, well organised and secure. Karel has been very kind with us and always available when we were looking for something ! We'd like to send him many thanks. +++++ 10/10 !

Referenzen

Pan Bambásek i jeho tým, který se staral o pronájem bytu, byli úplně skvělí. Ochodní, přjemní, komunikovali, se vším pomohli. Byt je velmi čistý, krásný, vše funkční a v absolutním pořádku. Bydlela tam naše kolegyně z Nizozemska a byla velmi spokojená. Opravdu nemám jedinou maličkost, kterou bych vytkla. Velmi děkujeme, každému doporučuji.
Über mich
Jednoduše rád pronajímám. Mám rád, když je byt dobře připravený a čistý. Dbám na každý detail. Spokojený nájemce přináší do domu spokojenost. U mne se budete cítit doma. I speak English.
Hobbys
Myslím, že zdravé tělo má přímý vliv na psychickou pohodu člověka. Sportuji proto pravidelně. Mám rád klasickou posilovnu v kombinaci s aerobní aktivitou jako např. běh nebo úpolové sporty. V zimě rád zajedu na lyže, v létě na windsurfing.

Zuletzt online
18 Stunden
Registrierung zu Flatio
September 2017

Karel ist geprüfter Besitzer.
Was bedeutet das?